מאמרים- מן העתונות
 אלימי אדריכלות מציגים בתערוכת 60 שנה לקליל-בניין ודיור
בית המגורים במושב נווה - אטי"ב תוכנן בסגנון כפרי על מנת שיהלום את מיקומו באזור של טבע פראי וקסום. יובל אלימי, אדריכל ויועץ מוסמך לתכנון אקולוגי ולבנייה ירוקה ומרצה בכיר במגמת אדריכלות ועיצוב פנים במכללת תל-חי, בחר, מן הסתם להשתמש בחומרים טבעיים תוך שימת דגש על החדרת האור והנוף לפנים הבית.
הבית נועד למשפחה עם ילדים קטנים ולכן תוכננה יחידת ילדים בוקמת הקרקע תוך מענה לצרכיהם עם חיבור נוח לקומה העליונה.הבית כולל, בנוסף ליחידת הילדים, אזור ציבורי ויחידת ההורים.
 
מגזין בניין ודיור 18.8.2010 לצפייה בכתבה 

 יריד בונים ירוק מועצה אזורית גולן

ביום שישי האחרון קיימה מחלקת קליטה והיחידה הסביבתית של מועצה אזורית גולן יריד "בונים ירוק" בעיר קצרין בו השתתפו תושבי האיזור שבאו להכיר פתרונות ומוצרים חדשים שיעזרו להם לחיות חיים ירוקים וחסכוניים יותר. היריד נערך כחלק מקורס בנייה ירוקה שמקיימת המועצה בהנחיית האדריכל יובל אלימי, מרצה בנושא בנייה ירוקה במכללת תל חי.

במסגרת היריד הוצגו פתרונות אדריכליים לבנייה ירוקה והתקיימו הרצאות בנושאים מגוונים: מערכות אנרגיה סולארית להתקנה על גגות הבתים, פתרונות אוורור וצינון לחיסכון בחשמל, מערכות מים אפורים, אפשרויות בנייה ירוקה אלטרנטיבית בעזרת לבני בוץ ופתרונות ירוקים לבידוד תרמי, חלונות פולימריים וצביעת הבית.


לצפייה בכתבה המקורית - פורטל תשתיות     
ראה מידע נוסף     
 אדריכל בצפון-מעצב פנים בצפון

קיבלתם החלטה לבנות פרוייקט חדש בחייכם, אתם מחפשים אדריכל בצפון או לחילופין ארכיטקט בצפון, משרד אדריכלים בצפון, מעצב פנים בצפון, הגעתם למקום הנכון.

משרד אדריכלים "אלימי אדריכלות"  הממוקם בצפון הארץ אך חולש על כל רוחבה ואורכה נותן מענה לכל מי שמחפש לעצב , לרענן או לבנות את ביתו/עסקו החדש והחלומי.

נשמח לייעץ ולתת מענה לרצונכם וחלומכם, כמובן תוך כדי הכרה וגישור עם המציאות, לוחות הזמנים ומסגרת תקציבית.  


 בנייה ותכנון בר קיימא
  כולנו ערים למצבו של כדור הארץ בשנים האחרונות ולפגיעה האנושית שנעשתה בו , לצערי כנראה שלירוקים הנמצאים בינינו והדואגים לאיכות החיים של האדם ולסביבה בה אנחנו מתגוררים, לא היה נס בחנוכה האחרון.
 ועידת קופנהגן שהתכנסה לאחרונה במטרה להטיב עם סביבתנו תלתה בכולנו תקווה כי דברים יהיו ברי ביצוע וכל הקשור לתכנון אקולוגי, פיתוח סביבתי והפחתת זיהום לאוויר אותו אנו נושמים, יהיו תחילת עידן העשייה.

ראה מידע נוסף     
 תכנון אדריכלי ירוק - בניה ירוקה

  במסגרת עבודתנו במשרד אדריכלים הממוקם בצפון הארץ, מוקף בטבע ומודע למאמץ שחייבים לעשות ליצירת עולם טוב יותר לחיות בו, אנו שמים דגש על תכנון אדריכלי ירוק. אנו מקנים את הידע שיש לנו בתכנון ירוק ומעבירים ללקוחותינו את ערכי הבנייה הירוקה.
יובל אלימי, בעל המשרד, יועץ לבנייה ירוקה ומוסמך מטעם מכללת בילדינג.


ראה מידע נוסף     
 חיים בצפון הארץ - הרחבות קהילתיות

  כילד שגר במושב והתחנך בקיבוץ, היה לי חלום שכשאגדל אגור בקהילה קטנה, תוך מחשבה שאשאר בצפון הארץ. הרחבות קהילתיות שהחלו לקום ברחבי הארץ נתנו מענה ואפשרות לכל אלו שחלמו כמוני להגשים את חלומם ולגור בקיבוץ או במושב. לאלו שחלמו לגדל ולחנך את ילדיהם בסביבה כפרית פסטורלית זו הזדמנות נפלאה.


ראה מידע נוסף     
 יובל אלימי - צימרים כלפון
יובל אלימי - צימרים כלפון יובל אלימי - צימרים כלפון
לשרל`ה ורמי כלפון יש בית גדול וחם, מוקף בגינה ענקית של דונם , עם ערסלים ומיטות שיזוף, לובי נעים וחדר אוכל שחלונות הזכוכית שלו פונים לנוף. יש להם שלושה חדרים רגילים ושלוש סוויטות. היפה והגדולה בסוויטות נמצאת בקומה העליונה, והקיר המזרחי שלה הוא קיר זכוכית הפונה לנוף המרהיב של הר נפתלי והרי הגליל.
לתכנון האדריכלי ועיצוב הפנים אחראי האדריכל יובל אלימי. 

לצפייה בכתבה אודות צימרים כלפון      לצפייה בגלרית פרויקטים     

 |  ראשי |  אודות  |  מגורים  |  בתי אירוח - צימרים  |  מבני ציבור  |  מסעדות ומסחר  |  בנייה ירוקה  |  עצות לדרך  |  מאמרים- מן העתונות  |  קורסים וסדנאות  |  מפת אתר  |  הוספה למועדפים  | 
יובל אלימי-משרד אדריכלות ועיצוב פנים- www.alimi-arc.co.il © כל הזכויות שמורות
אלימי אדריכלות אדריכלות ועיצוב פנים טלפון 04-6954118 נייד: 052-6256593
  בניית אתרים לעסקים   אינטרדיל